A-DERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący, 100ml

Dodaj recenzję:
  • A18434
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 63,57 zł 48,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu A-DERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący, 100ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wskazania:
Zapalenia skóry z podrażnieniami, podatna (lub nie) na nadkażenia takie jak liszaje i opryszczki, pęknięcia, podrażnienia okołoustne, incydenty ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt.
Do skóry nadwrażliwej i/lub podrażnionej, uszkodzonej w przebiegu dermatoz.

Działanie:
Działanie kojące owsa znane jest od bardzo dawna. Owies Avoine Rhelba został wyselekcjonowany z ponad 80 odmian, a uprawiany jest pod ścisłą kontrolą. Jego wyciągi, odznaczające się wysokim stopniem czystości, nadają produktom A-Derma jakość i potwierdzoną skuteczność. Dzięki połączeniu wyciągu z owsa (łagodzący i przeciwpodrażnieniowy) i składników aktywnych, znanych ze swoich właściwości kojących, antybakteryjnych i regenerujących, krem Dermalibour łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę i ułatwia odbudowę naskórka. Jego podłoże nadaje mu zdolności zmiękczające i ochronne. Może być stosowany u niemowląt i dzieci.

Sposób użycia:
Nakładać krem Dermalibour 2-3 razy dziennie na obszar skóry przeznaczony do kuracji. W przypadkach ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt wskazana jest aplikacja kremu co najmniej 5 razy dziennie, podczas zmiany pieluszki, po starannym oczyszczeniu skóry.

Skład:
Na bazie owsa Avoine rhealba.