AMINEXIL PRO Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla kobiet 18 ampułek po 6ml

Dodaj recenzję:
  • A9136
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 209,07 zł 160,82 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu AMINEXIL PRO Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla kobiet 18 ampułek po 6ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Owocem trwających 10 lat badań jest Aminexil - innowacyjna cząsteczka farmaceutyczna, która zwalcza wypadanie włosów. Jej działanie polega na zwalczaniu usztywniania kolagenu w okolicy mieszków włosowych*, aby zachować elastyczność i sprężystość wokół korzenia włosa, dzięki czemu włosy są mocniej przytwierdzone do skóry głowy. Jest ona połączona z substancją SP 94, specjalnie opracowaną, aby poprawić jakość włosów: poprzez dostarczanie do cebulki elementów energetycznych potrzebnych do wzrostu, stymuluje powstanie silniejszego, grubszego włosa. Witaminy PP i B6 ożywiają i upiększają włosy.     
Po raz pierwszy, ich działanie jest wzmacniane przez dwa stymulatory:
- Argininę, która stymuluje mikrokrążenie krwi i pomaga dostarczać substancje odżywcze, które sprzyjają wzrostowi cebulki.
- Nowy delikatnie masujący aplikator z zaokrągloną ergonomiczną końcówką w kolorze białego brązu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, nawet tych najbardziej wrażliwych. Opracowany specjalnie dla lepszego rozprowadzania środka, ponieważ można go wmasować bezpośrednio w skórę głowy, co pobudza mikrokrążenie.
Gęstość włosów zostaje odzyskana, a włosy są wzmocnione.