ARTRO PROTECT MAX 60 kapsułek

Dodaj recenzję:
  • A6304
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 73,22 zł 56,32 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu ARTRO PROTECT MAX 60 kapsułek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nazwa: Artro Protect MAX
Postać: kaps.
Dawka: -
Opakowanie: 60 kaps. (blist.)
Skład: - Siarczan glukozaminy 400mg, siarczan chondroityny50mg,- Boswellia serrata 45mg, witamina C 20mg, niezdenaturowany kolagen typ II 7,5mg,- Maltodekstryna (substancja wypełniająca).
Działanie: Artro Protect Max, to nowoczesny suplement diety o składzie złożonym , który obok tradycyjnych składników (o powszechnienie znanych i akceptowanych w profilaktyce stawów właściwościach) jak : glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata, witamina C zawiera niezdenaturowany kolagen typ II. Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce, a tworzone przez niego włókna charakteryzują się dużą sprężystością i wysoką odpornością na obciążenia. Niezdenaturowany kolagen typ II jest substratem do odtworzenia chrząstki odpowiedzialnej za rozciąganie i wytrzymałość układu kostnego. Stwierdzono też, że podany doustnie modeluje działanie układu immunologicznego, zapobiegając zjawiskom autoimmunologicznej destrukcji w obrębie chrząstki stawowej, co w znacznej mierze pozwala na poprawę ruchomości i elastyczności stawów.
Wskazania: Kompleksową ochronę stawów, odbudowa chrząstki stawowej
: Nie należy przekraczać zalecanej porcji.Przechowywać w chłodnym miejscu , najlepiej w lodówce.Chronić przed dziećmi.Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia
Dawkowanie: 3 kaps. na dobę