BIODERMA Sensibio Tolerance+ Krem łagodząco - kojący 40ml

Dodaj recenzję:
  • A7322
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 79,27 zł 60,98 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu BIODERMA Sensibio Tolerance+ Krem łagodząco - kojący 40ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Skóra wrażliwa daje o sobie znać uczuciem przegrzania i rozproszonym lub miejscowym zaczerwienieniem. Łatwo się odwadnia, a suchość przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia. Odpowiednio do pochodzenia, rozległości i stopnia wrażliwości skóry oraz diagnozy specjalisty Sensibio oferuje odpowiednie połączenie aktywnych składników i właściwej konsystencji, które przyniesie ulgę wrażliwej skórze.
 
Sensibio Tolerance+ krem łagodząco-kojący działa kompleksowo na przyczyny nadwrażliwości skóry, zwłaszcza na procesy o podłożu neurogennym. Zmniejsza nadpobudliwość włókien nerwowych w skórze i reguluje mechanizmy biologiczne odpowiedzialne za reakcję alergiczną. Koi skórę, przynosi jej ulgę, jednocześnie trwale zwiększając jej odporność i tolerancję na czynniki stresogenne, dzięki czemu skóra nie reaguje podrażnieniem i zaczerwienieniem.
 
Wskazania: pielęgnacja skóry bardzo wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej, nadreaktywnej, podrażnionej, wrażliwej na wpływy hormonalne, wyjątkowo wrażliwej w okolicach oczu, w okresie rumieniowym trądziku różowatego oraz w fazie remisji choroby, podrażnionej po zabiegach dermatologicznych.