BIOLIQ PRO, intensywne serum rewitalizujące, 30ml + intensywne serum wypełniające, 2ml

Dodaj recenzję:
  • A13755
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 38,90 zł 29,92 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu BIOLIQ PRO, intensywne serum rewitalizujące, 30ml + intensywne serum wypełniające, 2ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl


BIOLIQ PRO, intensywne serum rewitalizujące
BIOLIQ Intensywne serum rewitalizujące to dermokosmetyk, którego substancje aktywne otrzymywane są w wyniku ekstrakcji, pozwalającej na skuteczne zachowanie ich unikalnych właściwości. Składnikiem przewodnim serum jest ekstrakt z kawioru (Acipenser spp.), który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów. Dzięki temu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję.

Dzięki obecności składnika aktywnego, wyizolowanego z korzeni tarczycy bajkalskiej, BIOLIQ Intensywne serum rewitalizujące poprawia także jędrność i elastyczność skóry, jednocześnie hamując starzenie jej komórek na drodze enzymatycznej, poprzez zwiększenie liczby podziałów komórkowych.

Wskazania:
pielęgnacja skóry po 30 roku życia.

Sposób użycia:
delikatnie wklepać opuszkami palców w oczyszczoną skórę twarzy.

Główne składniki:
ekstrakt z kawioru, korzeń tarczycy bajkalskiej.

Pojemność:
30ml


BIOLIQ PRO, intensywne serum wypełniające
Wypełnia zmarszczki od zewnątrz, zapewniając efekt natychmiastowego wygładzenia skóry. Skutecznie redukuje wszystkie typy zmarszczek. Serum już kilka chwil po nałożeniu pozwala uzyskać efekt gładkiej i jedwabistej skóry. Zawarte w serum wysokocząsteczkowe polimery osadzają się w zmarszczek, efektywnie je wypełniając a trójwymiarowa matryca w połączeniu z ekstraktem z alg tworzy na powierzchni skóry elastyczną powłokę napinającą, dając efekt natychmiastowego mikroliftingu. Ponadto zawarte w serum maleńkie soczewki (mikrosfery) odbijają światło od powierzchni skóry, optycznie niwelując linie zmarszczek, które dzięki temu stają się mniej widoczne. Obecny w składzie unikalny tetrapeptyd pobudza syntezę fibronektyny, kolagenu i kwasu hialuronowego, redukując wszystkie typy zmarszczek dzień po dniu. Dodatkowo innowacyjny aplikator z pędzelkiem pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku.
Serum stanowi idealną bazę pod makijaż praz przedłuża jego trwałość.

Wskazania:
do codziennego stosowania w miejscach występowania wszystkich typów zmarszczek. Idealna baza pod makijaż.

Sposób użycia:
w celu aplikacji odpowiedniej ilości kosmetyku należy przekręcić końcówkę opakowania, aż do pojawienia się produktu na aplikatorze. Następnie przy jego pomocy nałożyć serum w zagłębienie zmarszczki. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.

Główne składniki:
wysokocząsteczkowe polimery, ekstrakt z alg, tetrapeptyd.

Pojemność:
2ml