BIOXSINE Serum ziołowe przeciw wypadaniu włosów - 24 ampułki

Dodaj recenzję:
  • A8468
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 167,70 zł 129,00 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu BIOXSINE Serum ziołowe przeciw wypadaniu włosów - 24 ampułki

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Serum BIOXSINE to ziołowy preparat opracowany specjalnie dla osób, które cierpią z powodu wypadania włosów i/lub chcą wzmocnić swoje włosy. Specjalny składnik BIOCOMPLEX B11 delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia. Stałe i regularne stosowanie preparatu pomaga zapobiegać wypadaniu włosów, pobudza wzrost nowych włosów, rewitalizuje słabe cebulki włosów, nadając im sprężystość, objętość i połysk. Skuteczność i bezpieczeństwo preparatu została potwierdzona w badaniach klinicznych. Serum nie skleja włosów i jest w łatwy w użycia. Nie powoduje skutków ubocznych, reakcji alergicznych, jest dermatologicznie bezpieczny.

Wskazania: wypadanie włosów, osłabione włosy; odpowiedni do stosowania na dzień i na noc.
 
Sposób użycia: umyć włosy szamponem BIOXSINE i osuszyć ręcznikiem. Nałożyć serum BIOXSINE na umyte  włosy na całej skórze głowy. Delikatnie wmasować palcami, wykonując okrężne ruchy przez około minutę, tak aby zawartość fiolki została wchłonięta przez skórę. Nie spłukiwać. Serum może być stosowane na noc lub na dzień. Chwycić otwieracz fiolki kierując szerszą krawędź do dołu i nałożyć na fiolkę. Odłamać górną część fiolki w miejscu zaznaczonym białą linią. Wyjąć odłamaną część z elementu do otwierania fiolki; zachować otwieracz na potrzeby przyszłego użycia. Zdjąć pokrywę z plastikowej nakładki i nałożyć tę ostatnią na fiolkę. Przymocować pokrywę do plastikowej nakładki. Fiolka jest gotowa do użycia. Odwrócić fiolkę do góry nogami i naciskać na plastikową część w celu napełnienia nakładki płynem. Otworzyć pokrywę i nałożyć serum na skórę całej głowy masując ją jednocześnie. Rozpocząć masaż w miejscu, w których wypadania włosów jest najintensywniejsze.

Produkt nie zawiera barwników i substancji zapachowych. Posiada pH odpowiednie dla skóry głowy i nie powoduje reakcji alergicznych ani podrażnień.