CHELAT MAGNEZU B6 KAPSUŁKI - 36 KAPS.

Dodaj recenzję:
  • A4767
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 16,77 zł 12,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu CHELAT MAGNEZU B6 KAPSUŁKI - 36 KAPS.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nazwa: Chelat Magnezu B6
Postać: kaps.żelatyn.twarde
Dawka: -
Opakowanie: 36 kaps.
Skład: diglicynian magnezu, żelatyna (składnik otoczki), dwutlenek tytanu (barwnik), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)
Działanie: Magnezpomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zdrowych kości i zębów oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Chelat Magnezu B6 zawiera diglicynian magnezu – wysoko przyswajalną formę chelatu magnezu. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, odpornościowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: 469 mg diglicynianu magnezu, w tym 94 mg magnezu (25% zds*), 1,4 mg witaminy B6 (100% zds*).* % zalecanego dziennego spożycia
Wskazania: Preparat uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6. Polecany jest szczególnie osobom aktywnym, uprawiającym sport, intensywnie pracującym i uczącym się, narażonym na stres oraz osobom starszym.
Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie, najlepiej po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.