CZARCI PAZUR HERBAMEDICUS z rutyną i ziołami 250ml

Dodaj recenzję:
  • A7636
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 28,15 zł 21,65 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu CZARCI PAZUR HERBAMEDICUS z rutyną i ziołami 250ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Herbamedicus® Czarci pazur to wyjątkowy balsam ziołowy wyprodukowany z korzenia Czarciego pazura i ekstraktów innych roślin z dodatkiem rutyny (ważnego przeciwutleniacza). Balsam został wyprodukowany w oparciu o tradycyjną recepturę. Zrównoważony stosunek składników zawartych w produkcie gwarantuje jego szerokie i silne działanie.

Czarci pazur (Harpagophytum procumbens) zawiera substancję znane z właściwości przeciwzapalnych, tradycyjnie stosowanych w dolegliwościach reumatycznych i bólach mięśni.

Herbamedicus®  Czarci pazur - zawiera ekstrakty roślinne (kasztanowiec, żywokost, arnika i inne), które są głównym składnikiem preparatów przeznaczonych do masażu przy bólach stawów, mięśni i kręgosłupa, lub w dolegliwościach reumatycznych, obrzęku i rwie kulszowej.

Kasztanowiec zwyczajny – zawiera substancje aktywne escynę, taniny i glikozydy flawonoidowe. Substancje te wpływają na zwiększenie elastyczności ścian naczyń krwionośnych, zwiększają szybkość obiegu, przepływ żylny i ograniczają tworzenie się obrzęków.

Żywokost lekarski – jego głównym składnikiem jest alantoina, która skutecznie przyspiesza odnowę komórek, a tym samym wspiera regenerację tkanek.

Arnika górska – ekstrakt z tego kwiatu to tradycyjnie stosowany środek przeciwdrobnoustrojowy na siniaki.

Właściwości:

Masaże balsamem Czarci Pazur dają ciału uczucie lekkości i witalności, wpływają pozytywnie na układ ruchu przy niekorzystnych zmianach pogodowych.  Preparat posiada właściwości rozgrzewające.

Masaże balsamem Czarci Pazur dają ciału uczucie lekkości i witalności.

Składniki:

Czarci pazur
Rutyna
Kasztanowiec zwyczajny
Żywokost lekarski
Arnika górska
Dąb
Ekstrakt z chilli
Dziurawiec zwyczajny