DUCRAY CREASTIM Płyn przeciw wypadaniu włosów 2 x 30ml + ANAPHASE[+] Szampon 100ml GRATIS

Dodaj recenzję:
 • A17141
 • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
 • szt.
 • 156,00 zł 120,00 zł
 • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu DUCRAY CREASTIM Płyn przeciw wypadaniu włosów 2 x 30ml + ANAPHASE[+] Szampon 100ml GRATIS

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

DUCRAY CREASTIM Płyn przeciw wypadaniu włosów 2 x 30ml:

 •     Okresowe wypadanie włosów.
 •     Hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich wzrost.
 •     Kreatyna + Tetrapeptyd + Witamina B5, B6, Biotyna.
 •     Bez parabenów.


Płyn Creastim, bogaty w kreatynę, tetrapeptyd i witaminy, stanowi rozwiązanie problemu okresowego wypadania włosów. Kompleks składników aktywnych działa jak prawdziwy katalizator fazy wzrostu włosów*: pobudza podział komórek cebulek włosowych, zapewnia niezbędną energię oraz stymuluje główne czynniki odpowiedzialne za utrzymanie fazy wzrostu włosów i mikrokrążenie skóry głowy. W ten sposób, włosy stają się mocniejsze, odzyskują gęstość oraz objętość, a ich wypadanie jest zahamowane.

Dzięki lekkiej konsystencji preparat szybko się wchłania, nie przetłuszczając włosów. Już po kilku pierwszych aplikacjach, włosy stają się mocniejsze, zyskują witalność i objętość. Dzięki bardzo dobrej tolerancji płyn może być stosowany nawet u osób z podatną na podrażnienia skórą głowy.

*Składniki aktywne przebadane in vitro.

Wskazanie:

OKRESOWE WYPADANIE WŁOSÓW

Wywołane przez: okres poporodowy, stres, zmęczenie.

Okresowe wypadanie włosów występuję głównie u kobiet i spowodowane jest reakcją na zewnętrzne bodźce takie jak: stres, okres poporodowy, zmiany pór roku, stosowanie leków, szok emocjonalny.

Stosowanie:

Aplikować 10 rozpyleń na suchą skórę głowy, trzy razy w tygodniu. Po aplikacji płynu należy wykonać masaż skóry głowy, co zapewnia lepsze wchłanianie płynu. Nie spłukiwać. Po nałożeniu preparatu nie myć włosów przez co najmniej 2 godziny. Stosowanie preparatu kontynuować przez minimum dwa miesiące. Jedno opakowanie stanowi kompletną 2-miesięczną kurację.

Aby uzyskać maksymalną skuteczność, zaleca się równocześnie stosować Anaphase stymulujący szampon o kremowej konsystencji, który przygotowuje skórę głowy do kuracji oraz suplement diety Anacaps tri-Activ.

Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. Nie wdychać. Nie połykać. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jedynie do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci i nastolatków.

Dodatkowe informacje:

WIDOCZNE EFEKTY JUŻ PO 1 MIESIĄCU STOSOWANIA - skuteczność potwierdzona badaniem klinicznym przeprowadzonym u 32 osób po jednym miesiącu stosowania: wypadanie wlosów zostało zmniejszone.

DUCRAY ANAPHASE [+] Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów 100ml:


 •     Przywraca wytrzymałość, odporność i gęstość pozbawionym witalności i zmęczonym włosom.
 •     Wzmacnia i odżywia włosy.
 •     Zawiera ruszczyk, nikotynian tokoferolu, witaminy B5, B6 oraz biotynę.


Anaphase+szampon stanowi idealne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów (płyn i suplement diety). Dzięki formule zawierającej kompleks witaminowy, produkt zapewnia dostarczenie istotnych składników odżywczych do wzrostu mocnych włosów. Anaphase+ szampon jest również doskonale przystosowany do włosów pozbawionych witalności i zmęczonych, w celu przywrócenia im wytrzymałości oraz gęstości. Zawiera Monolaurin, który opóźnia wypadanie włosów. Dodaje objętości, wzmacnia i odżywia włosy.

Może być stosowany codziennie.