EMOLIUM krem ochronny przeciw odparzeniom 75 ml

Dodaj recenzję:
  • A6944
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 19,37 zł 14,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu EMOLIUM krem ochronny przeciw odparzeniom 75 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
EMOLIUM Krem ochronny przeciw odparzeniom to kosmetyk, który zwiększa barierę naskórkową i długotrwale nawilża. Zabezpiecza przez tworzeniem się odparzeń pieluszkowych oraz łagodzi szorstkość skóry.

Skład:

Tlenek cynku, biolin, Medilan, olej canola, masło shea

Działanie:

Krem charakteryzuje się niezwykłym składem. Zawiera tlenek cynku, który jest odpowiedzialny za łagodzenie odparzeń i podrażnień skórnych. Tworzy na skórze film ochronny, umożliwiający skórze oddychanie i ograniczający poziom wilgoci, co efektywnie zmniejsza prawdopodobieństwo tworzenia się odparzeń. Przeciwdziała swędzenia i zaczerwienieniom dzięki temu, że wzmacnia barierę ochronną skóry. Biolin jest prebiotykiem, który korzystnie wpływa na skład mikroflory bakteryjnej, przywracając tym samym równowagę skórze. Medilan wykazuje właściwości kojące i łagodzące. Olej canola w połączeniu z masłem shea intensywnie nawilża i chroni przed przesuszeniem skóry. Sprawia, że staje się ona miękka i miła w dotyku.

Przeciwwskazania:

- nadwrażliwość na substancje składowe kosmetyku

Wskazania:

Zaleca się stosowanie kremu w ramach ochrony przed odparzeniami oraz w celu łagodzenia podrażnień występujących na delikatnej skórze dziecka. Można stosować u dzieci już od pierwszego dnia życia.

Sposób użycia:

Stosować zewnętrznie. Smarować skórę po jej dokładnym oczyszczeniu i osuszeniu. Wskazane jest stosowanie kremu przy każdej zmianie pieluszki oraz po kąpieli.