KLORANE Zestaw na bazie wyciągu z chininy i witaminy B: Szampon 200ml + Balsam 50 ml

Add feedback:
  • A13947
  • Availability: None None
  • szt.
  • 48.29 zł
  • Darmowa wysyłka kurierem dla zamówień powyżej 99 zł

Opis produktu KLORANE Zestaw na bazie wyciągu z chininy i witaminy B: Szampon 200ml + Balsam 50 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

KLORANE Zestaw: Szampon 200ml + Balsam na bazie wyciągu z chininy i witaminy B 50 ml

Szampon na bazie chininy i witaminy B, 200 ml

Działanie:

Wyciąg z chinowca połączony z kompleksem witamin z grupy B i wprowadzony do bardzo delikatnej bazy myjącej, która ułatwia rozczesywanie i nadaje puszystość, to prawdziwe źródło energii, siły i witalności, przeznaczone w szczególności do włosów zmęczonych. Wyciąg pobudza mikrokrążenie podskórne i wzmacnia cebulki, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu zdrowych i silnych włosów. Hipoalergiczny.

Zastosowanie

Jedno umycie szamponem wystarczy. Dokładnie wypłukać. W przypadku kontaktu z oczami, obficie je przepłukać. Szampon stanowi idealne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów KLORANE.


Balsam na bazie chininy i witaminy B, 50 ml

Działanie:

Balsam na bazie chininy i witamin B KLORANE, posiada właściwości pobudzające i odżywcze. Pomaga włosom odzyskać siłę, witalność i połysk. Jego formuła zawiera składnik ułatwiający układanie i modelowanie włosów, jak również ich rozczesywanie. Hipoalergiczny.

Zastosowanie:

Nakładać na całą długość wytartych ręcznikiem włosów i końcówki. Pozostawić na 2 do 3 minut, rozczesać, a następnie dokładnie spłukać. Unikać kontaktu z oczami.

Już po pierwszym zastosowaniu włosy odzyskują siłę i puszystość.