KLORANE Balsam odbudowujący na bazie drzewa egipskiego, 150ml


Dodaj recenzję:
  • A13079
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 50,60 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo TYLKO w ten weekend już od 69 zł!

Opis produktu KLORANE Balsam odbudowujący na bazie drzewa egipskiego, 150ml


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Drzewo egipskie (kolibło egipskie) jest niezwykłym drzewem, rosnącym na nieurodzajnych terenach tropikalnej Afryki, wyróżniającym się wyjątkową wytrzymałością na długotrwały niedostatek wody.

Owoce drzewa egipskiego otwiera się ręcznie, aby z ich środka wydobyć nasiona, z których pozyskuje się ekstrakt, zgłoszony do ochrony patentowej o potwierdzonych klinicznie właściwościach wzmacniających włosy. Stworzony z myślą o potrzebach włosów suchych, zniszczonych i łamliwych, balsam Klorane na bazie wyciągu z drzewa egipskiego odżywia uelastycznia włókno włosa. Unikatowe połączenie drzewa egipskiego, naturalnych składników aktywnych zawartych w balsamie na bazie wyciągu z drzewa egipskiego regeneruje suche, zniszczone i łamliwe włosy. Formuła nie zawierająca silikonów, natychmiast wtapia się we włosy bez obciążania ich. Odżywione i wzmocnione włosy stają się miękie i elastyczne.


Przeznaczenie:

Włosy suche, zniszczone i łamliwe.


Formuła Balsamu zawiera:

- wyciąg z drzewa egipskiego o potrójnych działaniu – odżywia, chroni i zapobiega łamaniu się włosa
- hydrolizat białka pszenicy, który wzmacnia strukturę keratynową włosa
- kompleks kationowy ułatwiający rozczesywanie i uelastyczniający włókno włosa.

Dzięki kremowej, lekkiej i nietłustej konsystencji, Balsam natychmiast wnika w łodygę włosa, wygładzając jego strukturę, co ułatwia rozczesywanie, a przede wszystkim wzmacnia włos czyniąc go odpornym na uszkodzenia.