KLORANE Balsam odbudowujący na bazie drzewa egipskiego, 150ml


Dodaj recenzję:
  • A13079
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 47,04 zł

Drzewo egipskie (kolibło egipskie) jest niezwykłym drzewem, rosnącym na nieurodzajnych terenach tropikalnej Afryki, wyróżniającym się wyjątkową wytrzymałością na długotrwały niedostatek wody.

Owoce drzewa egipskiego otwiera się ręcznie, aby z ich środka wydobyć nasiona, z których pozyskuje się ekstrakt, zgłoszony do ochrony patentowej o potwierdzonych klinicznie właściwościach wzmacniających włosy. Stworzony z myślą o potrzebach włosów suchych, zniszczonych i łamliwych, balsam Klorane na bazie wyciągu z drzewa egipskiego odżywia uelastycznia włókno włosa. Unikatowe połączenie drzewa egipskiego, naturalnych składników aktywnych zawartych w balsamie na bazie wyciągu z drzewa egipskiego regeneruje suche, zniszczone i łamliwe włosy. Formuła nie zawierająca silikonów, natychmiast wtapia się we włosy bez obciążania ich. Odżywione i wzmocnione włosy stają się miękie i elastyczne.


Przeznaczenie:

Włosy suche, zniszczone i łamliwe.


Formuła Balsamu zawiera:

- wyciąg z drzewa egipskiego o potrójnych działaniu – odżywia, chroni i zapobiega łamaniu się włosa
- hydrolizat białka pszenicy, który wzmacnia strukturę keratynową włosa
- kompleks kationowy ułatwiający rozczesywanie i uelastyczniający włókno włosa.

Dzięki kremowej, lekkiej i nietłustej konsystencji, Balsam natychmiast wnika w łodygę włosa, wygładzając jego strukturę, co ułatwia rozczesywanie, a przede wszystkim wzmacnia włos czyniąc go odpornym na uszkodzenia.