KLORANE Zestaw Szampon na bazie wyciągu z pokrzywy, 400ml + Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy, 150ml

Dodaj recenzję:
  • A13914
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 51,52 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo dla zamówień powyżej 69 zł!

Opis produktu KLORANE Zestaw Szampon na bazie wyciągu z pokrzywy, 400ml + Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy, 150ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

KLORANE Szampon na bazie wyciągu z pokrzywy, 400ml
Leczniczy Szampon na bazie wyciągu z pokrzywy KLORANE, dzięki wyjątkowej bazie myjącej ułatwiającej rozczesywanie i nadającej włosom objętość, reguluje stopniowo pracę gruczołów łojowych, a tym samym prowadzi do zmniejszenia częstotliwości mycia. Włosy stają się czyste, świeże i lekkie. Hipoalergiczny.
Sposób użycia:
Wystarczy jedna aplikacja. Dokładnie wypłukać. W przypadku kontaktu z oczami, obficie je przemyć wodą.

KLORANE Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy, 150ml
Laboratoria KLORANE opracowały ten oryginalny produkt, by umożliwić Ci mycie włosów bez konieczności ich moczenia. Niezwykle praktyczny Szampon suchy na bazie wyciągu z pokrzywy KLORANE można w każdej chwili zabrać ze sobą i zastosować jednym ruchem ręki, by zmniejszyć częstotliwość tradycyjnego mycia włosów szamponem. Dzięki właściwościom regulującym łojotok, wchłania on nadmiar sebum i nadaje włosom czysty, schludny wygląd. Włosy odzyskują lekkość i objętość.
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć, a następnie równomiernie rozpylić na włosy niewielką ilość produktu z odległości 30 cm. Pozostawić przez 2 minuty, dokładnie wyszczotkować włosy, by usunąć wszelkie ślady produktu. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami. Suchy szampon na bazie wyciągu z pokrzywy KLORANE jest przeznaczony do częstego stosowania.