LACALUT, pasta do zębów dla dzieci 4-8 lat, 50ml + szczoteczka do zębów + mini-klepsydra

Dodaj recenzję:
  • A14178
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 20,74 zł 15,95 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu LACALUT, pasta do zębów dla dzieci 4-8 lat, 50ml + szczoteczka do zębów + mini-klepsydra

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Pasta do zębów dla dzieci od 4-8 lat, 50ml:
 
Odświeżająca miętowa pasta do zębów została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Zawiera specjalnie czyszczące składniki usuwające osad bakteryjny, który jest główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowywanie fluorków w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Delikatnie czyszczenie i pewna ochrona przed próchnicą w okresie zmiany zębów mlecznych na stałe. Przyjemny smak mięty.
 
Wskazania: wzmocnienie i mineralizacja zębów w okresie zmiany zębów z mlecznych na stałe.
 
Sposób użycia: myć zęby okrężnymi ruchami przez 2-3 minuty dwa razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku.
 
Składniki: aminofluorek 500ppm.
 
Miękka szczoteczka do zębów dla dzieci powyżej 4 lat:
 
Szczoteczka o specjalnie wyprofilowanych, delikatnych, cienko zakończonych włóknach. Posiada oznaczone kolorem pole nakładania pasty. Szczoteczka doskonale odpowiada na potrzeby związane z pielęgnacją jamy ustnej i zębów u dzieci.
 
Mała główka łatwo dociera do wszystkich trudno dostępnych  stron zębów, a także do zębów trzonowych. Szczoteczka z delikatnymi włóknami dokładnie i łagodnie czyści mleczne zęby oraz wrażliwe dziąsła u dzieci. Oznaczone kolorem włókna ułatwiają dozowanie odpowiedniej ilości pasty. Rączka szczotki łatwa i wygodna do uchwycenia dla dziecka.
 
Sposób użycia: myć zęby okrężnymi ruchami przez 2-3 minuty dwa razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku.
 
Mini-klepsydra:
Klepsydra nadaje się idealnie, aby zachęcić dzieci do mycia zębów. Pomaga w zabawny sposób uczyć dziecko, że prawidłowe mycie zębów musi potrwać odpowiednią ilość czasu (piasek przesypuje się 2 minuty). Dziecko samo może kontrolować czas mycia zębów i dzięki temu robi to chętnie.