Lerosett Maseczka do twarzy, 5 ml

Dodaj recenzję:
  • A2480
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 4,47 zł 3,44 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Lerosett Maseczka do twarzy, 5 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Lerosett to skuteczna walka z trądzikiem i zanieczyszczoną i tłustą cerą. Polecany przez dermatologów i specjalistów zajmujących się pielęgnacją skóry, stał się przebojem ostatnich lat w Europie, USA i Kanadzie.

Lerosett - maseczka oczyszczająca, której recepturę oparto na naturalnej glince pochodzącej z Maroka z aktywnymi składnikami działającymi na problemy cery trądzikowatej i mieszanej: zanieczyszczenia, wypryski, zaskórniaki, przekrwienia, wągry, prosaki, cysty ropne gruczołów łojowych, podrażnienia skóry, wrastające włosy. Znakomita zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Działanie:

Sprawia, że pory są czyste i zdrowe. Usuwa martwy naskórek, łagodzi wydzielanie sebum, normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Zapobiega również mnożeniu się bakterii, które przyczyniają się do zmian skórnych. Zapobiega wrastaniu włosów, łagodzi rany po goleniu czy podrażnienia skóry.

Rezultaty:

Testy na glince Lerosett, które zostały przeprowadzone w Instytucie Ludwika Pasteura we Francji potwierdziły, że bogaty w minerały skład glinki jest wyjątkowo skuteczny w walce z zanieczyszczeniami skóry. Efekt: oczyszczone i zdrowe pory.

Stosowanie:

Maseczka jest polecana dla każdego rodzaju cery. Łatwa w użyciu. Można stosować jako krem do mycia twarzy, maseczkę lub maść nakładaną miejscowo. Wystarczy użyć rano i wieczorem, a kiedy cera będzie zupełnie zdrowa, nakładać maseczkę profilaktycznie raz lub dwa razy w tygodniu.

Cera tłusta z problemami (wypryski, cysty, zaskórniki i inne):

Nakładać na twarz jako maseczkę, omijając okolice oczu. Zostawić na ok. 10 - 20 minut. Stosować przez kilka tygodni 2 razy dziennie (przy silniejszym trądziku dłużej). Kiedy cera ulegnie poprawie, zmniejszyć częstotliwość nakładania maseczki do 3 - 4 razy w tygodniu. Aby cera pozostała czysta, używać Lerosett codziennie do mycia twarzy i 1 - 2 razy w tygodniu nakładać jako maseczkę. Cienką warstwę Lerosett można nałożyć na zmiany skórne na noc.

Cera mieszana lub sucha (wypryski sporadyczne):

Nakładać Lerosett dwa razy dziennie tylko na zmiany (wypryski, wągry, cysty itp.). Zostawić na 10 - 20 minut lub na całą noc. Aby cera pozostała czysta, używać Lerosett codziennie do mycia twarzy i 1-2 razy w tygodniu nakładać jako maseczkę.

Cera sucha lub normalna (zaskórniki, niewielkie pojedyncze krosty):

Używać codziennie do mycia twarzy oraz nakładać miejscowo na zmiany skórne dwa razy dziennie. Zostawić na 5 - 10 minut lub na całą noc. Dla utrzymania zdrowej cery nakładać jako maseczkę 2 - 4 razy w miesiącu.

Mycie twarzy:

Wycisnąć ok. 1 cm, wmasować w skórę. Spłukać, wysuszyć i nałożyć krem nawilżający.

Woskowanie:

Aby przygotować skórę do woskowania stosować maseczkę przez kilka dni, na przemian, do przemywania albo jako maseczkę nakładaną na 5-20 minut. Po zabiegu woskowania można nałożyć maseczkę aby zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia. W czasie odrostu włosów stosuj maseczkę w celu zapobiegania ich wrostowi w skórę.

Zawartość: saszetka 5 ml