Lokowitek pastylki do ssania 8 pastylek

Dodaj recenzję:
  • A13037
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 7,79 zł 5,99 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Lokowitek pastylki do ssania 8 pastylek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zastosowanie: dla osób odczuwających dyskomfort lokomocyjny.
1 pastylka zawiera 160 mg kłącza imbiru.

Składniki preparatu wpływają korzystnie: w sytuacji wystąpienia wymiotów, nudności i zawrotów głowy, na ograniczenie złego samopoczucia podczas podróży różnymi środkami lokomocji – samochodem, pociągiem, statkiem i samolotem, na komfort podróżowania.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia – 1 pastylka minimum 30 minut przed podróżą. W przypadku odczuwania dyskomfortu podczas podróży należy zażyć kolejne 2 pastylki w odstępie 4 godzin.

Składniki: substancje wypełniające: cukier, syrop glukozowo-fruktozowy; ekstrakt z imbiru (Zingiber o cinale Roscoe) DER 20:1 standaryzowany na gingerole; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat o smaku truskawkowym; barwnik: kwas karminowy.

Przechowywanie: w temperaturze 15-25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenie: nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.