LOVI Butelka Medical+, 250ml, super vent 21/563

Dodaj recenzję:
  • A14763
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 28,54 zł 21,95 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu LOVI Butelka Medical+, 250ml, super vent 21/563

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Butelka Medical+
Bezpieczna dla karmienia piersią

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy (150 ml, 250 ml i 330 ml). Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu respondencyjnym na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców). Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki temu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

 Cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

 ochrona odruchu ssania dziecka
 zachowanie rytmu ssania
 aktywna praca mięśni warg i języka
 prawidłowa koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

Szczegóły produktu:

- Dynamiczna końcówka smoczka

- Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.


-Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka
Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu


- System antykolkowy SUPER vent
Nowy,  efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek stosowany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla większych przepływów stosowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.


-Profilowany kształt butelki
Ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji.


Pojemnik na pokarm
Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.


Kubek do pojenia
Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.