MENMAG 30 tabletek

Dodaj recenzję:
  • A5935
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 13,65 zł 10,50 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu MENMAG 30 tabletek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Składniki produktu pomagają funkcjonowaniu mięśni, w utryzmaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz pomagają w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Magnez oraz witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Wskazania: uzupełnienie diety mężczyzn w magnez, witaminę B6, cynk i wyciąg z korzenia maca - w  celu zapewnienia prawidłowej pracy mięśni i utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu.

Dawkowanie: dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Skład: 1 tabletka zawiera: magnez 60mg, witamina B6 1,4mg, cynk 10mg, wyciąg z korzenia maca 50mg, substancje pomocnicze.