MUSTELA Musti, pielęgnacyjna woda perfumowana, 50ml

Dodaj recenzję:
  • A13095
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 55,50 zł 42,69 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu MUSTELA Musti, pielęgnacyjna woda perfumowana, 50ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Musti pielęgnacyjna woda perfumowana o recepturze opracowanej specjalnie do stosowania od pierwszego dnia po urodzeniu* jest wodą perfumowaną bez zawartości alkoholu, na bazie wyciągów z rumianku i miodu. Ma przyjemny, subtelny i ciepły aromat. Pielęgnuje skórę dziecka i nadaje jej delikatny zapach oraz stymuluje jego rozwijające się zmysły. Każde zastosowanie stwarza okazję do chwili czułej bliskości między Tobą a Twoim maluchem. Musti nada również zapach pościeli, zabawkom i ubrankom dziecka oraz jego pokojowi.  
 
Wskazania:

Musti pielęgnacyjna woda perfumowana zapewnia skórze Twojego dziecka komfort i świeżość w dowolnym momencie dnia. Delikatny, przyjemny zapach stymuluje rozwój zmysłu powonienia niemowlęcia.
 
Sposób użycia:

Rozpyl Musti, pielęgnacyjną wodę perfumowaną, aby nadać subtelny zapach i pielęgnować skórę Twojego dziecka. Piękny zapach Musti możesz nadać zabawkom, ubrankom i pościeli dziecka - wystarczy je tylko spryskać. Musti pielegnacyjna woda perfumowana może być stosowana od pierwszego dnia po urodzeniu*
 
* Z wyjątkiem wcześniaków przebywających na oddziale neonatologicznym.
 
Skladniki aktywne: 

- Ekstrakty roślinne z rumianku i miodu:  właściwości kojące i łagodzące.
- Nuty zapachowe: róża, bez, cytrusy i bursztyn.
 
0% alkoholu, parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu.