MUSTELA STELATRIA Krem naprawczy 40ml

Dodaj recenzję:
  • A6783
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 38,87 zł 29,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu MUSTELA STELATRIA Krem naprawczy 40ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

MUSTELA Stelatria Krem do twarzy i ciała regenerujący do skóry suchej i podrażnionej noworodków, niemowląt i dzieci. Do miejscowego stosowania na obszary suchej i podrażnionej skóry: wykwity, zaczerwienienie skóry, podrażnienie wokół ust , miejsca z tendencją do zmian atopowych, ślady po ospie, ślady po ukąszeniach owadów itp.

Krem oczyszcza skórę, ograniczając rozwój bakterii, łagodzi podrażnienia i zmniejsza świąd skóry, odbudowuje lipidy niezbędne do rekonstrukcji naturalnej warstwy ochronnej skóry pozostawia delikatną warstwę ochronną, nie zatykając porów, wygładza nierówności skóry zapewnia szybkie i długotrwałe nawilżenie, skóra staje się gładka i elastyczna.

Wskazania: pielęgnacja skóry noworodków, niemowląt i dzieci do stosowania na strefy podrażnione, zaczerwienione, podatne na intensywne namnażanie się bakterii (na twarzy i ciele), takie jak: podrażnienia spowodowane działaniem czynników zewnętrznych: okolice ust, wargi, kciuki, pęknięcia skóry, łuszczące się suche zmiany skórne, podrażnienia w fałdkach skórnych (szyja, uszy itp.) oraz następstwa powierzchownych uszkodzeń skóry: małe skaleczenia, zadrapania, ślady po krostkach, ukąszenia insektów itp.

Sposób użycia: nakładaj 2-3 razy dziennie na czystą i suchą skórę w miejscach podrażnień.

Główne składniki pochodzenia naturalnego: BioEcolia, kompleks oligoelementów miedź-cynk-mangan.