MUSTELA Zestaw Małego Odkrywcy: Krem do przewijania 1>2>3, 50 ml + Żel do mycia, 100 ml + Physio BeBe Płyn, 100 ml + Krem Hydra BeBe, 40 ml

Dodaj recenzję:
  • A12875
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 57,49 zł


KREM DO PRZEWIJANIA 50ml
w jednym kroku 1>2>3 krem zapobiega koi i regeneruje podrażnienia i zaczerwienienia okolicy pieluszkowej.

Krem do przewijania 1-2-3. Nowy krem do przewijania 1-2-3 działa już od pierwszej aplikacji: chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami (mocz, kał otarcia pieluszki), koi podrażnienia i dzień po dniu regeneruje skórę wzmacniając jej odporność. Zapewnia też, jak wszystkie produkty Mustela, niezrównaną przyjemność stosowania. 98\% składników pochodzenia naturalnego.

1) ZAPOBIEGA - 100\% pediatrów i dermatologów potwierdza działanie zapobiegawcze produktu;
2) KOI - redukcja podrażnień i zaczerwienień w ponad 80\% przypadków od 1. dnia stosowania;
3) REGENERUJE - ograniczenie ryzyka nawrotów odparzeń o 80\%.

Potwierdzona wysoka tolerancja na skórze nadwrażliwej. Formuła opracowana, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych. 0\% substamcji zapachowych. 0\% konserwantów.

Od pierwszych dni życia, przy każdej zmianie pieluszki, nakładaj grubą warstwę kremu na czystą i suchą skórę pośladków. W przypadku sączących i utrzymujących się zmian skórnych, skonsultuj się z lekarzem.


ŻEL DO MYCIA 100ml delikatnie myje włosy i ciało Twojego dziecka.

Bezpiecznie oczyszcza i chroni skórę dziecka, nie dopuszczając do wysuszenia skóry. Nie narusza warstwy hydrolipidowej skóry. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera sztucznych barwników, parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu.

Nalać niewielką ilość żelu na dłoń, rozprowadzać na skórze i włosach dziecka masując w celu wytworzenia piany. Spłukać.


PHYSIO BEBE 100ml oczyszcza i łagodzi skórę twarzy i okolicy pieluszkowej, bez spłukiwania.

Nowa receptura wzbogacona w opatentowany naturalny składnik aktywny, który wzmacnia barierę naskórkową i chroni bogactwo komórki. Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry twarzy, ciała i pośladków dziecka. Łagodzi delikatną skórę (alantoina i wyciąg z Aloe Vera). Wysoka tolerancja dla skóry i oczu. Preparat myje bez użycia wody i nie wymaga spłukiwania. Nie zawiera parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu.

Do oczyszczania skóry używać wacika. Nie spłukiwać. Delikatnie osuszyć skórę, w szczególności w okolicach pośladków i fałdów skóry. Wyłącznie do użytku zewnętrznego - na skórę.


KREM HYDRA BEBE 40ml długotrwale nawilża, pozostawiając skórę miękką i delikatną.

Wzmacnia barierę naskórkową i chroni bogactwo komórki, dzięki zawartości opatentowanego naturalnego składnika aktywnego. Natychmiastowo i długotrwale nawilża skórę Twojego dziecka, która z każdym dniem staje się mocniejsza.

Nakładać rano i wieczorem.