NACOMI Olej z czarnuszki 50 ml

Dodaj recenzję:
  • A10830
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 25,94 zł 19,95 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu NACOMI Olej z czarnuszki 50 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Olej z czarnuszki, którego jesteśmy producentem pochodzi z samego Egiptu i posiada delikatnie korzenny zapach. Faraonowie twierdzili, że olej z czarnuszki jest w stanie uleczyć wszystko, nie radzi sobie tylko ze śmiercią.

Skład i Właściwości:

Olej z czarnuszki ma wiele zastosowań i wiele dobroczynnych działań. Używanie oleju pomaga zwalczyć trądzik. Systematyczne stosowanie oleju powoduje, że nasza skóra staje się elastyczna, nasz naskórek szybciej się regeneruje. Olej z czarnuszki, którego firma Nacomi jest producentem, świetnie się sprawdza w przypadku osób, które borykają się z egzemami oraz mają problematyczną cerę. Fani solarium również odczują pozytywne działanie tego oleju. Ze względu na swój skład olej z czarnuszki jest świetnym przeciwutleniaczem stabilizującym i chroniącym nienasycone kwasy tłuszczowe i fosfolipidy wchodzące w skład błon komórkowych.

Jak używać?

Produkowany przez Nacomi olej z czarnuszki można spokojnie nakładać bezpośrednio na skórę. Jak każdy olej świetnie natłuszcza i nawilża skórę i włosy.  Świetnie napina skórę, ma również działanie przeciwzmarszczkowe. Dobrze spłyca już istniejące bruzdy.  Bardzo dobre efekty przynosi również nakładanie olejku na włosy co ogranicza ich wypadanie i cudowne właściwości oleju są widoczne już za pierwszym razem.