NACOMI Shaker mask maska peel-off do twarzy z piaskiem z wyspy Bora Bora 50g

Dodaj recenzję:
  • A11820
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 21,89 zł 16,84 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu NACOMI Shaker mask maska peel-off do twarzy z piaskiem z wyspy Bora Bora 50g

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wyjątkowość masek peel-off polega na ich niezwykłej, elastycznej strukturze, która przynosi uczucie niezwykłego komfortu: naturalnej świeżości i napięcia, co sprawia, że kosmetyki te wpływają na lepsze przyswajanie składników aktywnych zawartych w nałożonych kremach lub serum. Już w kilka sekund, dzięki shakerowi, proszek i płyn łączą się, tworząc delikatny koktajl będący maską o niezwykle świeżej formule.
 
Maska zawiera piasek z wyspy Bora Bora oraz innowacyjną nawilżającą formułę. Głęboko nawilża pozostawiając skórę miękką i gładką. Zaskakuje cudowną świeżością i zapewnia skórze przyjemny efekt ściągający. Olśniewa swoją przezroczystą formułą wzbogaconą o drobne ziarenka piasku, na co dzień mieniące się w krystalicznie czystych wodach wyspy Bora Bora. Dzięki swojej delikatnej formule, doskonale nadaje się ona do stosowania dla wszystkich typów skóry. W rezultacie Twoja skóra jest gładka, miękka i widocznie odświeżona.
 
Wskazania:

Pielęgnacja skóry twarzy; dla wszystkich typów skóry.
 
Sposób użycia:
 
Zmieszać w shakerze 50g maski z 40ml wody o temperaturze 20°C. Wstrząsnąć energicznie kilka razy. Natychmiast nałożyć na twarz. Zdjąć po 15 minutach.