Oceanic AA Therapy dla diabetyków, krem przeciwgrzybiczo-przeciwbakteryjny do stóp 100 ml

Dodaj recenzję:
  • A2485
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 24,74 zł 19,03 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Oceanic AA Therapy dla diabetyków, krem przeciwgrzybiczo-przeciwbakteryjny do stóp 100 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Krem polecany jest do profilaktycznej pielęgnacji zmian skórnych w przebiegu cukrzycy. Nie tylko regeneuje i wzmacnia skórę stóp, ale także zabezpiecza ją przed zakażeniami grzybiczymi i bakteryjnymi.

Preparat polecany do profilaktycznej pielęgnacji zmian skórnych w przebiegu cukrzycy. Bogata formuła kremu chroni oraz regeneruje suchą i zniszczoną skórę stóp. Krem zawiera składniki o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym, które skutecznie zabezpieczają skórę przed infekcjami. Mocznik (5%) i olej z rokitnika intensywnie nawilżają skórę i wzmacniają jej naturalne funkcje ochronne.

0% parabenów barwników alergenów.

Jednym z najpoważniejszych powikłań występujących wśród diabetyków są zmiany skórne w obrębie stopy. Przy znacznym zaawansowaniu pojawiają się przewlekłe infekcje, owrzodzenie i stopniowa destrukcja tkanek w kończynach dolnych (poniżej kostki) w połączeniu z zaburzeniami neurologicznymi i zmianami w naczyniach obwodowych. Dla profilaktyki i łagodzenia zmian skórnych także w obrębie stopy, zalecane jest stosowanie odpowiednich dermokosmetyków dostosowanych do specjalnych wymagań pacjenta chorującego na cukrzycę.