Olimp Essentix, 30 kapsułek

Dodaj recenzję:
  • A6236
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 16,19 zł 12,45 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Olimp Essentix, 30 kapsułek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Essentix to suplement diety w postaci kapsułek Flow Caps, zawierający wysokiej jakości fosfolipidy z nasion soi (Glycine max L.) bogate w fosfatydylocholinę w formie olejowej oraz kompleks witamin: A, E.

Preparat Essentix jest w formie kapsułek płynnych, produkowany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology, gwarantującej szybką absorbcję i wchłanialność w organizmie,  utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników oraz zapobiegającej utlenianiu się substancji aktywnych.

Wskazania: preparat przeznaczony: jako suplement diety dla osób dorosłych, dążących do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oraz utrzymania korzystnej kondycji wątroby, również w przypadku jej obciążenia a także jako uzupełnienie  codziennej  diety w fosfolipidy. Preparat polecany szczególnie osobom, których wątroba narażona jest na działanie czynników m.in.: ciężkostrawnej diety, alkoholu, leków.

Dawkowanie: zalecana dzienna porcja: 2 kapsułki w trakcie posiłków, popijając odpowiednią ilością płynu.

Skład: 2 kapsułki zawierają: fosfolipidy sojowe 600mg, w tym: fosfatydylocholina 420mg, w tym: cholina 2,6mg, witamina E 3,6mg, witamina A 240mcg.