PHARMACERIS N CAPINON K1% Krem z witaminą K, 30 ml

Dodaj recenzję:
  • A6734
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 56,68 zł 43,60 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu PHARMACERIS N CAPINON K1% Krem z witaminą K, 30 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Preparat z witaminą K o stężeniu 1% szybko łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia skóry oraz widoczność rozszerzonych naczynek. Redukuje okresowy rumień powstały wyniku przewlekłego i intensywnego działania czynników zewnętrznych. Witamina K działa uszczelniająco na ścianki naczyń krwionośnych przeciwdziałając ich uszkodzeniu i postaniu trwałych zaczerwień. Krem przygotowuje skórę do zabiegów medycyny estetycznej  celu zminimalizowania zaczerwień i podrażnień. Wyraźnie przyspiesza regenerację skóry po zabiegach, łagodząc podrażnienia, uczucie napięcia oraz rumień. Wykazuje właściwości uelastyczniające oraz nawilżające.

HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Wskazania:

  • Do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i tendencją do okresowej nadreaktywności, pojawiającej się pod wpływem czynników zewnętrznych, jak nagłe zmiany temperatury, silne emocje, spożycie alkoholu i ostrych przypraw. 
  • Polecany do stosowania przed i po zabiegach medycznych i kosmetycznych w celu wzmocnienia naczynek i redukcji zaczerwień oraz przyspieszenia procesu regeneracji skóry.
  • Zalecany również do pielęgnacji skóry u osób z tendencją do zasinień, wylewów podskórnych, wynaczynień i cieni pod oczami oraz profilaktycznie dla skóry do trądziku różowatego.


Sposób użycia:

Krem stosować na powierzchnię nieuszkodzonej skóry w miejscach występujących zmian. Cienką warstwę kremu nałożyć na oczyszczoną i osuszoną skórę oraz delikatnie wmasować do wchłonięcia. W razie nasilonych zmian stosować 2 razy dziennie do momentu ich ustąpienia, po czym profilaktycznie 1 raz dziennie. W przypadku skóry naczyniowej: stosować do codziennej pielęgnacji.

Składniki:

Witamina K* – odpowiada za prawidłowy proces krzepnięcia krwi. Witamina K przyspiesza proces gojenia się podskórnych wybroczyn, wynaczynień, siniaków, czy zaczerwienień i widocznych, popękanych i rozszerzonych naczynek powstających na skutek mechanicznego lub fizycznego uszkodzenia ścian naczyń krwionośnych.

*epoxy (tlenek)