PHARMACERIS S, bezpieczny krem ochronny na słońce dla dzieci SPF50+, od urodzenia, 50 ml

Dodaj recenzję:
  • A13170
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 47,97 zł 36,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu PHARMACERIS S, bezpieczny krem ochronny na słońce dla dzieci SPF50+, od urodzenia, 50 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Krem oparty w 100% na filtrach mineralnych odbija i rozprasza promienie słoneczne zapewniając bardzo wysoką ochronę skóry przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. Krem w znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych. Higroskopijne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem. Naturalnym efektem zastosowania filtrów mineralnych jest pozostawienie na skórze cienkiej, białej warstwy ochronnej.
 
Wskazania: polecany do codziennej ochrony szczególnie delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr). Rekomendowany również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz filtry chemiczne.
 
Sposób użycia: niewielką ilość kremu delikatnie rozsmarować na twarzy. Rekomendowany do codziennego użytku. Aplikacja szczególnie polecana przed ekspozycją skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne.
 
Główne składniki: filtry mineralne.