Profichol Forte, 42 tabletki

Dodaj recenzję:
  • A13001
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 29,77 zł 22,90 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Profichol Forte, 42 tabletki

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Profichol forte zawiera specjalną kompozycję ekstraktu z czerwonego ryżu (standaryzowanego na zawartość monakoliny K – fitostatyny) oraz witaminy B6, B12 i kwasu foliowego do stosowania w celu utrzymania prawidłowego poziomu „złego” cholesterolu. Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Witaminy B6, B12 i kwas foliowy dodatkowo wpływają na prawidłowy metabolizm homocysteiny w organizmie. Homocysteina jest nazywana cholesterolem XXI wieku. Prawidłowy poziom cholesterolu we krwi jak również prawidłowy metabolizm homocysteiny to czynniki wpływające na prawidłową pracę serca i układu krwionośnego.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wpływające na prawidłowy poziom LDL-cholesterolu, prawidłowy metabolizm homocysteiny.
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie. Popić wodą. 
 
Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; sfermentowany czerwony ryż; glikolan skrobiowy-sodowy; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i ditlenek krzemu; witamina B6; foliany (kwas foliowy); witamina B12; składniki otoczki: substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, polidekstraza, olej kokosowy frakcjonowany, barwnik: E171, E172, E129 i E110.
 
1 tabletka zawiera: witamina B6 1,4 mg (100%)*, kwas foliowy 200µg (100%)*, witamina B12 2,5µg (100%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik, ciąża i okres karmienia piersią, osoby poniżej 20 roku życia, osoby z chorobami wątroby powinny skonsultować się z lekarzem, nie łączyć Profichol Forte z sokiem z grejpfrutów, nie stosować z innymi statynami.