Redblocker, 30 tabletek

Dodaj recenzję:
  • A418
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 13,72 zł 10,55 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Redblocker, 30 tabletek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Redblocker przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają ochronie komórek przed wolnymi rodnikami. Pomagaja w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz naczyń krwionośnych.

Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz naczyń krwionośnych, Witamina C pomaga w ochronie komórek przed wolnymi rodnikami.

Niacyna – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga zachować zdrową skórę.

Hesperydyna – organiczny związek chemiczny będący glikozydem hesperetyny zaliczanej do flawononów będących rodzajem flawonoidów. Występuje w dużych ilościach w owocach cytrusów.

Diosmina – organiczny związek chemiczny z grupy glikozydowanych flawonoidów, którego część cukrową stanowi disacharyd 6-O-α-L-ramnozylo-D-glukoza, a aglikonem jest diosmetyna. Została wyizolowana z owoców cytrusowych i roślin z rodziny Rutaceae.

Rutyna/Rutozyd – flawonoid pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z kwiatów perełkowca japońskiego (Styphnolobium japonicum) i z ziela gryki (Fagopyrum esculentum).