SILCATIL Skarpetki złuszczające, 1 para

Dodaj recenzję:
  • A9667
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 19,10 zł 14,69 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu SILCATIL Skarpetki złuszczające, 1 para

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

SILCATIL Skarpetki złuszczające są wypełnione płynem o aktywnym działaniu keratolitycznym i nawilżającym. Usuwają zrogowaciały naskórek i zapobiegają utracie wilgoci. Wyraźnie wygładzają i zmiękczają.

Skład:

Kwasy (glikolowy, salicylowy, mlekowy), mocznik

Działanie:

SILCATIL Skarpetki złuszczające to niezwykły produkt, który przynosi wyraźną ulgę przy różnego rodzaju zrogowaceniach, odciskach i zgrubieniach występujących na skórze stóp. Zawiera płyn z roślinnymi kwasami (salicylowym, glikolowym oraz mlekowym) wykazującymi właściwości keratolityczne. W efekcie skarpetki przyczyniają się do zmiękczenia skóry i ograniczenia grubości warstwy rogowej naskórka. Co więcej w skład wspomnianego płynu wchodzi mocznik, który potrafi wiązać cząsteczki wody w głębszych warstwach naskórka. Zdecydowanie zwiększa nawilżenie skóry stóp. Sprawia, że staje się ona miękka i niezwykle miła w dotyku. SILCATIL Skarpetki złuszczające umożliwiają samodzielne wykonanie pedicure w domu.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki produktu.

Wskazania:

Zaleca się stosowanie skarpetek w przypadku suchych, zrogowaciałych stóp. Wskazane również przy odciskach i zgrubieniach naskórka.

Sposób użycia:

Stosować miejscowo, na stopy. Po dokładanym oczyszczeniu i osuszeniu skóry stóp, nałożyć ostrożnie skarpetki (w taki sposób, aby znajdujący się w nich płyn, nie rozlał się). Dopasować je do rozmiaru stopy za pomocą załączonego paska samoprzylepnego. Pozostawić na około 2h. Aby uzyskać lepszy efekt i komfort można założyć dodatkowo bawełniane skarpetki. Po zakończeniu zabiegu, zmyć nadmiar płynu i osuszyć skórę. Po użyciu skarpetki należy wyrzucić. W celu lepszego złuszczenia martwego naskórka, zabieg można powtórzyć po upływie 14 dni.