Spray na komary 90 ml

Dodaj recenzję:
  • A13504
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 10,39 zł 7,99 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Spray na komary 90 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Bardzo skuteczny preparat w aerozolu chroniący przed ukąszeniami, komarów, kleszczy, muszek, gzów, much, os i szerszeni. Działanie natychmiastowe po zastosowaniu.
 
Nie zawiera substancji biobójczych.

Sposób użycia: spryskać miejsca narażone na ukąszenia i wetrzeć. Nie zostawia plam na ubraniach.

Śodki ostrożności i pierwsza pomoc.

Stosować u dzieci powyżej 1 roku życia. Chronić oczy. Nie stosować na skaleczoną i podrażnioną skórę. W razie kontaktu z oczami przemyś dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. W razie połknięcia lub zatrucia skontaktować się z lekarzem i pokazać opakowanie. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi.

Uwagi i ostrzeżenia.

Pojemnik pod ciśnieniem, chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50oC. Nie przekłuwać. Nie spalać i trzymać z dala od źródła ognia. Nie palić w pobliżu pojemnika. Nie rozpylać w pobliżu ognia i żaru. Nie trzymać w pobliżu źródła zapłonu. Nie wdychać. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Po użyciu opakowanie usunąć do kosza lub pojemnika na odpady metalowe.

Sład: Isopropyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Dub Diol, Isporopyl Mirstyniane, Citrone Oil, Nitrogenium, Aloe Vera Oil, D-Panthenol.

Produkt przebadany dermatologicznie, posiada atest PZH.