Tonaxinum Forte na dzień 30 tabletek

Dodaj recenzję:
  • A12579
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 23,89 zł 18,38 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu Tonaxinum Forte na dzień 30 tabletek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Tonaxinum Forte na Dzień to nowoczesny suplement diety przeznaczony dla osób narażonych na stres. Opatentowany ekstrakt z korzenia i liści Withania sommifera zwiększa odporność na stres, a także pomaga organizmowi radzić sobie z nim. Dodatkowo wspiera utrzymanie stabilności emocjonalnej. 
Kwas pantotenowy – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie.
Witamina B6 – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i wpływa na utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki łagodzące stres.
 
Zalecane spożycie: 1-2 tabletka powlekana dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą, przyjmować podczas lub po posiłku, najlepiej rano.
 
Składniki: ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera standaryzowany na 32% oligosacharydów i 10% witanozydów, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancje wypełniające - celuloza i sól sodowa sól sodowa karboksymetylo-celulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwas tłuszczowe, substancje glazurujące - sorbitol, guma arabska i karagen.
 
1 tabletka zawiera: opatentowany ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera Sensoril 125mg w tym: oligosacharydy 40mg, witanozydy 12,5mg, kwas pantotenowy 3mg (50%)*, witamina B6 700mcg (50%)*,
 
*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby z ciężką chorobą wrzodową, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. 
 
Ważne wskazówki:
Preparat należy przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.