TRIVAGIN żel 30 ml

Dodaj recenzję:
  • A2667
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 23,34 zł 17,95 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu TRIVAGIN żel 30 ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Trivagin żel do ochrony i pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych to innowacyjny preparat posiadający składnik o właściwościach antyświądowych, opracowany z myślą o milionach kobiet, które cierpią co jakiś czas na uciążliwe dolegliwości intymne, takie jak: swędzenie, pieczenie, podrażnienia. Trivagin żel działa natychmiast po aplikacji: od razu lub niedługo po aplikacji redukuje świąd i podrażnienia. Jest wygodny i łatwy w użyciu, nie brudzi bielizny, nie pozostawia uczucia lepkości.
 
Żel utrzymuje właściwe pH, dzięki czemu korzystnie wpływa na prawidłową florę bakteryjną zewnętrznych okolic intymnych. Zawiera polidokanol, który natychmiast redukuje palący świąd i odruch drapania oraz przynosi ulgę przy podrażnieniu okolic intymnych. Zawarty w żelu kwas mlekowy przywraca fizjologiczne pH, odpowiedzialne za właściwą barierę ochronną skóry. Dodatkowo prebiotyk stymuluje namnażanie bakterii kwasu mlekowego, przez co jeszcze silniej wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej okolic krocza. Kwas hialuronowy gwarantuje nawilżenie okolic intymnych w przypadku ich nawracającej suchości.
 
Wskazania: do stosowania zewnętrznego: przez kobiety podatne na nawracające infekcje i towarzyszący im świąd; przed i po korzystaniu z basenu, sauny i solarium; w trakcie antykoncepcji; po antybiotykoterapii; w połogu; w okresie menopauzy.
 
Sposób użycia: po umyciu okolic intymnych delikatnie rozprowadzić cienką warstwę żelu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Stosować w zależności od potrzeb, 2-3 razy dziennie. Nie stosować dopochwowo
 
Skład: prebiotyk, polidokanol, kwas mlekowy, Rhamnosoft HP, kwas hialuronowy oraz substancje pomocnicze.