ULGIX TRAWIENIE 30 kapsułek

Dodaj recenzję:
  • A5516
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 12,99 zł 9,99 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu ULGIX TRAWIENIE 30 kapsułek

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Kapsułi Ulgix Trawienie zawierają wyciąg z korzenia czarnej rzepy - rośliny uprawianej jako jadalne warzywo. Dodatek do kapsułek wyciągów z karczocha, kurkumy i  mięty wpływa korzystnie na funkcje wątroby i żołądka, co kompleksowo wspomaga procesy trawienne. Starannie dobrane wyciągi roślinne z karczocha, kurkumy i mięty pomagają zadbać o dobrą kondycję przewodu pokarmowego i minimalizują skutki złych nawyków żywieniowych. Kapsułki Ulgix Trawienie polecane są do uzupełnienia diety w składniki (karczoch, kurkuma, mięta) ułatwiające przemianę głównych substancji pokarmowych takich jak tłuszcze, węglowodany i białka w związki proste, łatwiej przyswajalne dla organizmu. Składniki preparatu (karczoch, kurkuma, mięta), wpływają korzystnie na spowolnione procesy trawienne (tzw. "leniwe trawienie"), w szczególności po spożyciu ciężkostrawnych posiłków.
 
Wskazania: wspomaganie procesów trawienia, dbanie o dobrą kondycję przewodu pokarmowego i minimalizowanie skutków złych nawyków żywieniowych.
 
Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie po posiłku.
 
Skład: 1 tabletka zawiera: wyciąg suchy z czarnej rzepy 200mg, wyciąg suchy z karczocha 35mg, wyciąg suchy z kurkumy 20mg, wyciąg z mięty pieprzowej 15mg oraz substancje pomocnicze.