VICHY Ideal Soleil mleczko „przeciw piaskowi” SPF 50+, 200ml

Dodaj recenzję:
  • A22278
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 74,88 zł 57,60 zł
  • Uwaga! Wysyłka za darmo kurierem już od 49 zł

Opis produktu VICHY Ideal Soleil mleczko „przeciw piaskowi” SPF 50+, 200ml

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Vichy IDÉAL SOLEIL Mgiełka anti-sand to mleczko do twarzy i ciała „przeciw piaskowi” SPF 50+ z formułą chroniąca przed piaskiem.

Mleczko do twarzy i ciała „przeciw piaskowi”z formułą chroniąca przed piaskiem. Łatwe usuwanie piasku.
Połączenie skutecznej ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, nawilżenie skóry oraz zapobieganie przywieraniu piasku do ciała – wszystko to łączy w sobie IDÉAL SOLEIL Mleczko anti-sand SPF 50+ od Vichy! Aplikując mleczko, zapewniasz skórze odpowiednią ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Kosmetyk bazuje na filtrach organicznych, które nie odbijają promieniowania słonecznego, a zamieniają je w cieplne, co znacznie skuteczniej chroni przed poparzeniami, wysuszeniem skóry czy reakcjami alergicznymi. Mleczko nie pozostawia również widocznych śladów na ciele w postaci białych czy błyszczących filtrów, wręcz przeciwnie, po aplikacji momentalnie wchłonie się w skórę. Innowacyjnością produktu jest wykorzystanie formuły chroniącej przed piaskiem, która zapobiega przywieraniu piasku do skóry, co z jednej strony zwiększa ochronę przed promieniowaniem (piasek może usunąć do 50% ochrony przeciwsłonecznej), a z drugiej zmniejsza ryzyko otarć.

Zastosowanie:
Do ochrony twarzy i szyi.
Produkt dedykowany jest również osobom o wrażliwej skórze.

Sposób użycia:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Mleczko należy zastosować przed wyjściem na słońce. Dzięki lekkiej i szybko wchłanialnej formule można ubrać się od razu po nałożeniu kosmetyku. Aplikować często i obficie. Poręczne opakowanie z wygodnym aplikatorem pozwala zabrać kosmetyk ze sobą i stosować go w razie potrzeby. Produkt wodoodporny.

Opakowanie:
200ml